PINK MEDIA

Nasi Klienci

mówią o nas, że...

Aneta Pondo, redaktor naczelna Miasta Kobiet

Firma Pink Media na zlecenie czasopisma „Miasto Kobiet” oraz agencji PR „Media Kobiet ” realizowała filmy promocyjne, relacje z imprez, a także cykl materiałów o charakterze edukacyjnym. Ekipa z Pink Media w sposób rzetelny i kreatywny podchodzi do zadań, potrafi w krótkim filmowym przekazie pokazać maksimum treści i emocji.

Joanna Siemińska, PR Manager Pretty Good

Pink Media to zespół profesjonalistów. Oprócz produkcji doskonałych filmów zapewniają wsparcie na każdym etapie projektu: od planowania nagrań po ich dystrybucję. Współpracując z Mają i Adrianem ma się poczucie, że wszystko zawsze jest dopięte na ostatni guzik. Na pewno zrealizujemy ze sobą jeszcze niejedno nagranie.

Małgorzata Zięć, Dyrektor Biura Promocji Starostwa Powiatowego w Krakowie

Pracujemy razem przy projektach filmowych od 2012 roku – efekt zawsze spełnia moje oczekiwania. W naszej współpracy cenię jakość i terminowość. Polecam współpracę z PINK-MEDIA!

Elżbieta Burtan, Wójt Gminy Zabierzów

Wysoko cenimy sobie współpracę z ekipą filmową PINK-MEDIA. O zlecone im zadania zawsze jesteśmy spokojni – bo wiemy, że będą zrealizowane na najwyższym poziomie i na czas.

Joanna Jastrzębska, Marketing & PR Director Veneo Sp. Z o.o.

Niesztampowe pomysły zrealizowane ze świeżym spojrzeniem i pełnym profesjonalizmem. Polecamy!

Marta Śmietana, Muzeum Historyczne Miasta Krakowa

Współpraca z Pink Media to ciągły zysk dla muzeum: komfort pracy, brak stresu, podział obowiązków, profesjonalizm – i reportaże, które dają naszym wydarzeniom nowe, przedłużone internetowe życie. Pink Media to nie tylko nasz biznesowy partner ale i przyjaciel naszej instytucji. Bez Pink Media MHK wyglądałoby inaczej – i wcale nie lepiej:)

Jeśli potrzebujesz naszej pomocy
Skontatuj się z nami

Zachęcamy do kontaktu. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania i rozwiać wszelkie wątpliwości!

Informacje

Nasz social

Nasz adres email

kontakt@pink-media.pl

Telefony
+48 602 846 528

Zostaw wiadomość